Měsíční přehled akcí 4 / 2020

Po Út St Čt So Ne

30.

31.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

13:00 - 15:00
Tenis - Daniel
16:00 - 18:00
Tenis - Persch
15:00 - 16:00
Tenis - Pokorný

9.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 12:00
Tenis - Opletal
18:00 - 20:00
Tenis - Pokoj

10.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
14:00 - 16:00
Tenis - Ďurďa
12:00 - 14:00
Tenis - Kučera

11.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch

12.

14:00 - 16:00
Tenis - Ondášová
12:00 - 14:00
Tenis - Demová
16:00 - 18:00
Tenis - Persch

13.

14.

10:00 - 12:00
Tenis - Kučera
16:00 - 18:00
Tenis - Persch

15.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
18:00 - 20:00
Tenis - Polák
14:00 - 16:00
Tenis - Riznerová

16.

17:00 - 19:00
Tenis - Štěpánek
15:00 - 17:00
Tenis - Persch
14:00 - 15:00
Tenis - Pokorný
19:00 - 20:00
Tenis - Daniel

17.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 12:00
Tenis - Demová
12:00 - 14:00
Tenis - Motal
14:00 - 15:00
Tenis - Straková

18.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
14:00 - 16:00
Tenis - Motal
10:00 - 11:00
Tenis - Polák

19.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
14:00 - 16:00
Tenis - Ondášová
11:00 - 12:00
Tenis - Daniel

20.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
14:00 - 16:00
Tenis - Demová
13:00 - 14:00
Tenis - Ďurďa
18:00 - 20:00
Tenis - Pokorná P.

21.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch

22.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
18:00 - 20:00
Tenis - Pokorná B.

23.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 11:00
Tenis - Pokorná P.
11:00 - 12:30
Tenis - Daniel

24.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
9:00 - 11:00
Tenis - Motal
18:00 - 20:00
Tenis - Ďurďa
14:00 - 16:00
Tenis - Konečná K.
12:00 - 14:00
Tenis - Demová

25.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 11:00
Tenis - Polák M.

26.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 11:00
Tenis - Polák M.
12:00 - 14:00
Tenis - Žáček
18:00 - 19:00
Tenis - Pokorná P.

27.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch

28.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
18:00 - 20:00
Tenis - Hrnčíř
12:00 - 13:00
Tenis - Pokorná B.

29.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
14:00 - 16:00
Tenis - Čuma R.
18:00 - 20:00
Tenis - Polák M.

30.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 12:00
Tenis - Kučera

1.

17:00 - 20:00
ÚDRŽBA hřiště
15:00 - 17:00
Tenis - Persch
13:00 - 15:00
Tenis - Polák M.
9:00 - 11:00
Pronájem - Semčuk
11:00 - 13:00
Tenis - Demová

2.

14:00 - 18:00
Tenis - Persch
10:00 - 12:00
Tenis - Bajger
12:00 - 14:00
Tenis - Novohradský

3.

16:00 - 18:00
Tenis - Persch
9:00 - 11:00
Pronájem - Novohradský
18:00 - 20:00
Tenis - Polák M.
11:00 - 13:00
Tenis - Polák M.

© 2018 - 2020 Olomučany.cz